До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучається вся шкільна родина Березівської школи. У лютому в стінах нашого закладу освіти проводилися різноманітні заходи, в яких активну участь брали учні та вчителі.
![](/2022-2023/Fabruary/mova.jpg)
Літературне свято: “Любіть красу своєї мови”
![](/2022-2023/Fabruary/mova_2.jpg)
![](/2022-2023/Fabruary/mova_3.jpg)
Виховні години «Чарівні звуки, рідне слово – моя сердечна українська мова»
![](/2022-2023/Fabruary/mova_4.jpg)
![](/2022-2023/Fabruary/mova_5.jpg)
![](/2022-2023/Fabruary/mova_6.jpg)
![](/2022-2023/Fabruary/mova_7.jpg)
![](/2022-2023/Fabruary/mova_8.jpg)
Гра «Наша мова барвінкова»
![](/2022-2023/Fabruary/mova_9.jpg)
Фотоквест до Дня рідної мови
![](/2022-2023/Fabruary/mova_11.jpg)
![](/2022-2023/Fabruary/mova_12.jpg)
|