Єдиний скарб у тебе – рідна мова.
Заклятий для сусіднього хижацтва.
Вона твого життя міцна основа,
Певніша над усі скарби й багатства.
П. Куліш
Традиційно до Дня української писемності та мови у нашій школі була проведена низка заходів, присвячених цьому святу. Учні початкових класів взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді "Всеосвіта Осінь 2019" з української мови, на якій мали змогу перевірити свої знання виконуючи цікаві завдання.
![](/2019-2020/November/mova_6.jpg)
Школярі 3 класу разом зі своїм класоводом Корнєвою С.В. виготовили яскравий пізнавальний лепбук до Дня української писемності та мови.
![](/2019-2020/November/mova_2.jpg)
![](/2019-2020/November/mova_1.jpg)
Учні 8 класу активно готувалися до написання Всеукраїнського радіодиктанту - ознайомлювалися з інформаційним стендом "Новий правопис української мови".
![](/2019-2020/November/mova_4.jpg)
Школярі 5-8 класів разом із вчителями школи долучилися до написання XIX Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.
![](/2019-2020/November/mova_5.jpg)
![](/2019-2020/November/mova_3.jpg)
|