![](/2022-2023/November/dyktant_3.jpg)
Сьогодні, 9 листопада, у День української писемності та мови відбувся традиційний радіодиктант національної єдності.
![](/2022-2023/November/dyktant_1.jpg)
![](/2022-2023/November/dyktant_2.jpg)
До найбільшого україномовного флешмобу традиційно приєднаються мільйони українців по всьому світу. Сьогодні це особливо важливо, адже ми бачимо, що війна в Україні йде не лише за збереження наших територій, війна йде за збереження нашої ідентичності. Це флешмоб поваги до нашої культури, це можливість долучитися до спільної дії, яка об'єднує всіх нас.
![](/2022-2023/November/dyktant_4.jpg)
![](/2022-2023/November/dyktant_5.jpg)
![](/2022-2023/November/dyktant_6.jpg)
![](/2022-2023/November/dyktant_7.jpg)
Наші старшокласники та педагоги цього року, як і в попередні роки, долучилися до всеукраїнського заходу.
|