«Школа в коробці» – набір, який отримали школи нашої громади як гуманітарну допомогу від дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ, про що йшлося у попередньому дописі на сайті.
![](/2022-2023/April/unicef_4.jpg)
Набір містить велику кількість різних шкільних та канцелярських предметів. Зокрема маркери, пензлі, крейда, ручки, олівці, лінійки, зошити тощо. Кожному учню було роздано індивідуальні пакети із шкільним приладдям, а ще багато речей будуть використовуватися під час освітнього процесу у школі. Це дуже зручно й урізноманітнює і освітній процес, і дозвілля дітей.
![](/2022-2023/April/unicef_5.jpg)
![](/2022-2023/April/unicef_6.jpg)
![](/2022-2023/April/unicef_8.jpg)
|