Ось і завершився ще один навчальний рік під час великої, повномасштабної війни. Багато труднощів було, али ми справилися!
![](/2023-2024/May/ost_1.jpg)
31 травня на шкільному подвір'ї відбулося свято Останнього дзвоника. Цей день став особливим для наших дев'ятикласників, адже вони завершують школу і прощаються зі шкільним життям. А для учнів інших класів розпочинаються канікули. Бажаємо гарного літа та довгоочікуваної перемоги, щоб новий 2024/2025 навчальний рік був без війни!
![](/2023-2024/May/ost_2.jpg)
![](/2023-2024/May/ost_3.jpg)
![](/2023-2024/May/ost_4.jpg)
![](/2023-2024/May/ost_5.jpg)
![](/2023-2024/May/ost_6.jpg)
![](/2023-2024/May/ost_7.jpg)
![](/2023-2024/May/ost_8.jpg)
![](/2023-2024/May/ost_9.jpg)
|