День святого Миколая є невід’ємною частиною української культури та історії, знати яку не лише важливо, а й цікаво. Нині традиція святкувати цей день відроджується по всій Україні, а дітлахи нетерпляче чекають подарунків на свято.
![](/2022-2023/December/mykolay_1.jpg)
У нашій школі напередодні свята відбувся захід, який організувала та провела педагог-організатор Наталія Володимирівна Сердюк. Під час заходу діти писали Святому листа та всі разом пограли в квест, у пошуках подарунків від Св. Миколая.
![](/2022-2023/December/mykolay_2.jpg)
![](/2022-2023/December/mykolay_3.jpg)
![](/2022-2023/December/mykolay_4.jpg)
![](/2022-2023/December/mykolay_5.jpg)
![](/2022-2023/December/mykolay_6.jpg)
|