![](/2023-2024/March/vesna_1.jpg)
Восьмого березня традиційно святкують Міжнародний жіночий день або День української жінки. Альтернативна назва виникла нещодавно, адже українські леді є частиною міжнародної жіночої спільноти. У цей день вітають матерів, бабусс та всіх жінок та дівчаток, а на шкільних уроках діти виготовляють handmade подарунки для найрідніших.
![](/2023-2024/March/vesna_2.jpg)
Цього дня у школі було проведено чудове свято весни, краси, чарівності, ніжності - Свято весни.
Захід у дитячому колективі - це завжди подія, сповнена позитивними емоціями та яскравими кольорами. Школярі під керівництвом Бондар Л.М. дивували дорослих та однолітків своїми дзвінкими і радісними голосами у піснях, декламуванням віршів та дитячим артистизмом у сценках.
![](/2023-2024/March/vesna_3.jpg)
![](/2023-2024/March/vesna_4.jpg)
![](/2023-2024/March/vesna_5.jpg)
![](/2023-2024/March/vesna_6.jpg)
![](/2023-2024/March/vesna_7.jpg)
![](/2023-2024/March/vesna_8.jpg)
![](/2023-2024/March/vesna_9.jpg)
|