![](/2022-2023/November/tyzhden_1.jpg)
Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить - і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.
![](/2022-2023/November/tyzhden_2.jpg)
Тому традиційно проводиться Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.
![](/2022-2023/November/tyzhden_3.jpg)
В рамках тижня педагогом-організатором та класними керівниками були проведені тематичні уроки та бесіди на тему «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!», діти переглянули навчальні мультфільми відповідної тематики.
![](/2022-2023/November/tyzhden_4.jpg)
![](/2022-2023/November/tyzhden_5.jpg)
![](/2022-2023/November/tyzhden_6.jpg)
![](/2022-2023/November/tyzhden_7.jpg)
![](/2022-2023/November/tyzhden_8.jpg)
|