![](/2023-2024/May/ripak_1.jpg)
Весна гарна пора року. З її приходом все оживає і оновлюється природа, повертаються з далеких країв птахи, гаї перегукуються голосним, радісним пташиним співом, з приходом перших теплих днів зявляються перші квіти. Неможливо намилуватися весняними краєвидами.
Днями наші старшокласники із класними керівниками провели фотосесію, щоб назавжди у памяті закарбувати ці теплі, гарні дні.
![](/2023-2024/May/ripak_2.jpg)
Дякуємо захисникам за спокій у нашму регіоні.
...
Читати далі »