![](/2023-2024/May/tyzhden_1.jpg)
У всіх школах України з 13 по 19 травня 2024 року проходив І етап Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху, який був присвячений питанням безпеки на дорозі.
![](/2023-2024/May/tyzhden_2.jpg)
З метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення ними необхідності вироблення навиків дотримання правил поведінки на дорозі, залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях, дорогах, у транспорті для учнів початкових класів були проведені зах
...
Читати далі »