![](/2023-2024/May/pdr_1.jpg)
Безпека на дорозі – спільна відповідальність усіх учасників дорожнього руху. На чому би ми не пересувалися: пішки, на автобусі чи автомобілі, велосипеді чи самокаті ми маємо поважати інших і дбати про власну безпеку.
![](/2023-2024/May/pdr_2.jpg)
Протягом тижня у рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху для старшокласників було проведено такі активності: вікторина "Знай і вивчай правила дорожнього руху", вуличний квест "Дорожні знаки та їх значення", бесіда "Правила їзди на велосипеді та електросамокаті. Безпека. Обережність"
![](/2023-2024/May/pdr_3.jpg)
![](/2023-2024/May/pdr_4.jpg)
![](/2023-2024/May/pdr_5.jpg)
![](/2023-2024/May/pdr_6.jpg)
|